İnstagram IGTV nedir?

yazı resmi

 

İnstagram IGTV nedir?

İnstagram bugün uygulama içerisinde gösterim sağlayabilecek bağımsız bir uygulama olan IGTV’yi duyurdu. IGTV’ye tıklayınca otomatik olarak izlediğiniz kişilerden gelen videoları oynatmaya başlayacaksınız.

Uygulamalar İOS ve Android’de mevcut.

Instagram CEO’su Kevin Systrom, uygulamanın cep telefonundaki videoları bulmayı ve izlemeyi kolaylaştırmak için tasarlandığını söyledi. Çoğu video uygulamasının bir dizinde arama yapmasını ve o videoyu bulmasını gerektiğini belirtti. IGTV’yi açınca otomatik videolar oynatmaya başlar. Diğer şeylerin yanı sıra, İGTV’nin instagram için reklam yerleştirmesi için yeni ve güçlü bir yer olabilir.

Artık kullanıcıların ve instagramın reklamları video olarak daha kolay yayınlayarak   kuruluşların daha  avantaj sağlamasını gerektiğini belirtiyoruz.

IGTV, instagrama doğrudan video yüklemenize izin verecek olanak sağlıyor. Videolarınızı uzun ve saatlik yayınlayabilmek ve yayınlamaya başlamak 10 dakikadan az sürebilir. Systrom, uzun vadede şirketin tüm kullanıcıların sınırsız uzunlukta videolar yayınlamasına izin verdiğini söyledi.

 

Yazar Hakkında

Biraz Web tasarımı ekleyelim, azıcıkta yazılım eklersek iş tamamdır. Oldu mu sana bir uzmanlık alanı. Olmamış. O zaman SEO da eklersek olur. Aha olmuş o zaman iş tamamdır.

Webhostuzmani

Sosyal Medya